3. items
  5. Land

IranIran

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Iraans.

Er worden 3 kunstwerken aangeboden
Ali Golkar - Blue Serenade II kopen? Bied vanaf 125!
Ali Golkar - Blue Serenade IIGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorwavdgaag

Afmetingen130 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Chabab Tayefeh Mohajer - Eigendruk, kleurenets. kopen? Bied vanaf 50!
Chabab Tayefeh Mohajer - Eigendruk, kleurenets.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstPuttertje

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen77.5 cm x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Chabab Tayefeh Mohajer - Bijzondere kleurenets, E/E, 1/1 kopen? Bied vanaf 45!
Chabab Tayefeh Mohajer - Bijzondere kleurenets, E/E, 1/1Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstPuttertje

TechniekEts
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst