3. items
  5. Land

Kroatië Kroatië

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Kroatisch.

Miho Sisa Konavljanin - Kroatischer Bauer / Raupensammler (1972) Naive Kunst Kroatien kopen? Bied vanaf 420!
Miho Sisa Konavljanin (1946-2017) Kroatisch Kroatische boer / Caterpillar-verzamelaar (1972) Naïeve kunst Kroatië
Afmetingen 52.5 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 420
Josip Restek - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Josip Restek (1915-1987) Kroatisch Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Ivan Lackovic Croata - Vier Seizoenen - Herfst kopen? Bied vanaf 20!
Ivan Lackovic Croata (1932-2004) Kroatisch Vier Seizoenen - Herfst
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Nenad V. Karpov - Luchthaven/Luchtvaart kopen? Bied vanaf 10!
Nenad V. Karpov (1937) Kroatisch Luchthaven/Luchtvaart
Techniek Litho
Afmetingen 40.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Nenad V. Karpov - Luchthaven/Luchtvaart surrealistisch kopen? Bied vanaf 10!
Nenad V. Karpov (1937) Kroatisch Luchthaven/Luchtvaart surrealistisch
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Techniek Aquarel
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10