3. items
  5. Land

Letland Letland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Lets.

Philippe Halsman - "MARILYN" (3 Fotographien - Mappe) -Edition 250 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 2800!
Philippe Halsman (1906-1979) Amerikaans Lets Map "MARILYN" (3 foto's) - Oplage 250 - gesigneerd - genummerd
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen35 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 2.800