3. items
  5. Land

MaltaMalta

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Maltees.

Er worden 1 kunstwerken aangeboden

Mdina kunstglas - Vintage Axe-head vaas. Mdina kopen? Bied vanaf 60!
Mdina kunstglas - Vintage Axe-head vaas. MdinaGlas / Keramiek

Geplaatst doorMoniqueVerhulst

Eindtijd 19-08-2022 om 16:30

Jaartal1970
Afmetingen24 cm x 18 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt