Rajne Dangova (1945) Abstracte vrouw
Bied mee
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 52 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 200