Welkom bij het actuele aanbod van kunst uit Noord-Macedonië. Hier vindt u werken van Noord-Macedonië kunstenaars die afkomstig zijn uit Noord-Macedonië of daar een belangrijk deel van hun carrière hebben doorgebracht.
Kunst uit Noord-Macedonië staat bekend om zijn unieke stijl, culturele invloeden en onderscheidende technieken. Of u nu op zoek bent naar moderne kunst, klassieke schilderijen of grafiek, op deze pagina ontdekt u zowel bekende namen als opkomende talenten uit Noord-Macedonië.
Bekijk het aanbod van Noord-Macedonië kunst dat momenteel via Kunstveiling beschikbaar is!
Selecteer hier werken van kunstenaars uit andere landen:
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 140 x 113 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Aquarel |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 32 x 22 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 67 x 54 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 15 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |