3. items
  5. Land

Peru Peru

Kunst uit Peru – ontdek werken van Peru kunstenaars

Welkom bij het actuele aanbod van kunst uit Peru. Hier vindt u werken van Peru kunstenaars die afkomstig zijn uit Peru of daar een belangrijk deel van hun carrière hebben doorgebracht.

Kunst uit Peru staat bekend om zijn unieke stijl, culturele invloeden en onderscheidende technieken. Of u nu op zoek bent naar moderne kunst, klassieke schilderijen of grafiek, op deze pagina ontdekt u zowel bekende namen als opkomende talenten uit Peru.

Bekijk het aanbod van Peru kunst dat momenteel via Kunstveiling beschikbaar is!

Selecteer hier werken van kunstenaars uit andere landen:

Simeon Gonzales - Paisaje urbano kopen? Bied vanaf 60!
Simeon Gonzales (1973) Peruaans Paisaje urbano
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 60
Boris Vallejo - Living Tattoos kopen? Bied vanaf 2100!
Boris Vallejo (1941) Amerikaans Peruaans Living Tattoos
Afmetingen 43 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 2.100
Mario Testino - Kate Moss kopen? Bied vanaf 495!
Mario Testino (1954) Engels Peruaans Kate Moss
Techniek Serie/Box
Afmetingen 49 x 37 cm (h x b)
€ 495
Direct kopen
Mario Testino - Pirelli kalender 2001 kopen? Bied vanaf 20!
Mario Testino (1954) Engels Peruaans Pirelli kalender 2001
Techniek Fotocollage
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Ricardo Wiesse - Acrylbild, Unikat, signiert 2002 kopen? Bied vanaf 439!
Ricardo Wiesse (1954) Peruaans Acrylschilderij, uniek, gesigneerd 2002
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 45 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 439
Direct kopen