3. items
  5. Land

Schotland Schotland

Kunst uit Schotland – ontdek werken van Schotse kunstenaars

Welkom bij het actuele aanbod van kunst uit Schotland. Hier vindt u werken van Schotse kunstenaars die afkomstig zijn uit Schotland of daar een belangrijk deel van hun carrière hebben doorgebracht.

Kunst uit Schotland staat bekend om zijn unieke stijl, culturele invloeden en onderscheidende technieken. Of u nu op zoek bent naar moderne kunst, klassieke schilderijen of grafiek, op deze pagina ontdekt u zowel bekende namen als opkomende talenten uit Schotland.

Bekijk het aanbod van Schotse kunst dat momenteel via Kunstveiling beschikbaar is!

Selecteer hier werken van kunstenaars uit andere landen:

Thomas A. Clark - Zeefdruk: Glade - 1996 kopen? Bied vanaf 250!
Thomas A. Clark (1944) Brits Zeefdruk: Glade - 1996
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Thomas Austen Brown - Schilderij vrouwen in landschap kopen? Bied vanaf 1795!
Thomas Austen Brown (1859-1924) Brits Schilderij vrouwen in landschap
Afmetingen 85 x 145 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.795
Direct kopen