3. items
  5. Land

Schotland Schotland

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Schots.

James McNaught - Hartzeer, gouache kopen? Bied vanaf 295!
James McNaught (1948) Schots Hartzeer, gouache
TechniekGouache
Afmetingen31 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Peter Doig - Summer Ting Parkhaus kopen? Bied vanaf 1470!
Peter Doig (1959) Schots Canadees Engels Zomer Ting Parkhaus
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen59 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.470
Bruce McLean - Be attention BE kopen? Bied vanaf 100!
Bruce McLean (1944) Schots Wees aandacht BE
TechniekOffset
Afmetingen124 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Albert Watson - Ingelijste foto,gesigneerd & Limited Edition UFO-Unified Fashion Objectives kopen? Bied vanaf 690!
Albert Watson (1942) Schots Ingelijste foto,gesigneerd & Limited Edition UFO-Unified Fashion Objectives
TechniekPortfolio
Afmetingen54 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 690
Ian Hamilton Finlay - Zeefdruk: Pastoral kopen? Bied vanaf 250!
Ian Hamilton Finlay (1925-2006) Schots Zeefdruk: Pastoral
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Thomas A. Clark - zeefdruk: Glade - 1996 kopen? Bied vanaf 250!
Thomas A. Clark (1944) Schots zeefdruk: Glade - 1996
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250