3. items
  5. Land

Suriname Suriname

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Surinaams.

John Lie a Fo - 1993 - Enfant soleil - Mooie lijst - Bedrijfscollectie Deloitte kopen? Bied vanaf 199!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams 1993 - Enfant soleil - Mooie lijst - Bedrijfscollectie Deloitte
Afmetingen55 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 199
1 bieding
John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams zonder titel
Afmetingen77 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
John Lie a Fo - kleurets - Demande pour d'une serieus 1/1 - 22350 kopen? Bied vanaf 120!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams kleurets - Demande pour d'une serieus 1/1 - 22350
TechniekEts
Afmetingen63 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
John Lie a Fo - Boa P - Mysterie, Verbinding, Transformatie - Meter breed! Kunstwerk Ingelijst kopen? Bied vanaf 199!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams Boa P - Mysterie, Verbinding, Transformatie - Meter breed! Kunstwerk Ingelijst
Afmetingen81 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Erwin de Vries - Liggend naakt I kopen? Bied vanaf 75!
Erwin de Vries (1929-2018) Surinaams Nederlands Liggend naakt I
Afmetingen42 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Afmetingen76 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
John Lie a Fo - Bouteille Rouge kopen? Bied vanaf 100!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams Bouteille Rouge
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen85 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
John Lie a Fo - - Obia - kopen? Bied vanaf 55!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams - Obia -
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Ilene Themen - handgesigneerde litho | 'Figure Scape II' | 2002 kopen? Bied vanaf 50!
Ilene Themen (1957) Nederlands Surinaams handgesigneerde litho | 'Figure Scape II' | 2002
TechniekLitho
Afmetingen72 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 50
Erwin de Vries - Liefdeskoppel II kopen? Bied vanaf 75!
Erwin de Vries (1929-2018) Surinaams Nederlands Liefdeskoppel II
Afmetingen32.5 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Afmetingen70 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Erwin de Vries - Liggend naakt II kopen? Bied vanaf 75!
Erwin de Vries (1929-2018) Surinaams Nederlands Liggend naakt II
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Afmetingen49 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45