3. items
  5. Land

SurinameSuriname

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Surinaams.

Er worden 7 kunstwerken aangeboden
John Lie a Fo - Litho, Zonder titel (Groot) kopen? Bied vanaf 35!
John Lie a Fo - Litho, Zonder titel (Groot)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2000
TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marcel Pinas - Aquarel van Surinaamse vrouwen op de markt, gesigneerd, Unica kopen? Bied vanaf 100!
Marcel Pinas - Aquarel van Surinaamse vrouwen op de markt, gesigneerd, UnicaTekening / Aquarel

Geplaatst doorKkw

Jaartal2001
TechniekAquarel
Afmetingen18 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

John Lie a Fo - John Lie a Fo, prachtige zeefdruk uit 1988 31/50 kopen? Bied vanaf 65!
John Lie a Fo - John Lie a Fo, prachtige zeefdruk uit 1988 31/50Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1988
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
John Lie a Fo - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorimre9

Jaartal1996
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
John Lie a Fo - Zeefdruk, Pal I Koe - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
John Lie a Fo - Zeefdruk, Pal I Koe - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1988
Afmetingen90 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Leo Wong Loi Sing - Ets, Worsteling: fase 1 2 en 3 kopen? Bied vanaf 50!
Leo Wong Loi Sing - Ets, Worsteling: fase 1 2 en 3Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1974
TechniekEts
Afmetingen35.5 cm x 94.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout