3. items
  5. Land

Suriname Suriname

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Surinaams.

John Lie a Fo - Kavel met 4 zeefdrukken van John Lie a Fo kopen? Bied vanaf 50!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams Kavel met 4 zeefdrukken van John Lie a Fo
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Ilene Themen - handgesigneerde litho | 'Figure Scape II' | 2002 kopen? Bied vanaf 50!
Ilene Themen (1957) Nederlands Surinaams handgesigneerde litho | 'Figure Scape II' | 2002
TechniekLitho
Afmetingen72 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 50
John Lie a Fo - - Obia - kopen? Bied vanaf 55!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams - Obia -
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams zonder titel
Afmetingen76 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 78!
Afmetingen56 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 78
John Lie a Fo - geen titel kopen? Bied vanaf 208!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams geen titel
Afmetingen26 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 208
John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Afmetingen49 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
John Lie a Fo - onbekend kopen? Bied vanaf 100!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams onbekend
TechniekGouache
Afmetingen86 x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Erwin de Vries - Liggend naakt II kopen? Bied vanaf 75!
Erwin de Vries (1929-2018) Surinaams Nederlands Liggend naakt II
Afmetingen32.5 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Erwin de Vries - Liggend naakt I kopen? Bied vanaf 75!
Erwin de Vries (1929-2018) Surinaams Nederlands Liggend naakt I
Afmetingen42 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
John Lie a Fo - kleurets - Demande pour d'une serieus 1/1 - 22350 kopen? Bied vanaf 125!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams kleurets - Demande pour d'une serieus 1/1 - 22350
TechniekEts
Afmetingen63 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Afmetingen70 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Erwin de Vries - Originele gouache abstractie, 1972 kopen? Bied vanaf 700!
Erwin de Vries (1929-2018) Surinaams Nederlands Originele gouache abstractie, 1972
TechniekGouache
Afmetingen15 x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 700
Erwin de Vries - Liefdeskoppel II kopen? Bied vanaf 75!
Erwin de Vries (1929-2018) Surinaams Nederlands Liefdeskoppel II
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
John Lie a Fo - Boa P - Mysterie, Verbinding, Transformatie - Kunstwerk Ingelijst kopen? Bied vanaf 249!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams Boa P - Mysterie, Verbinding, Transformatie - Kunstwerk Ingelijst
Afmetingen81 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 249