John Lie a Fo (1945) Kavel met 4 zeefdrukken van John Lie a Fo
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 50
1 bieding