Ottomaanse Rijk (1299-1922)
Unieke Turkse handgemaakte grote waterkan 18 eeuw
Bied mee
Techniek | Overig |
Afmetingen | 26 x 16 x 16 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1100 g |
€ 399
Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Turks.
Techniek | Overig |
Gewicht | 1100 g |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 15 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
Gewicht | 344 g |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 68 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |