3. items
  5. Land

TurkijeTurkije

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Turks.

Er worden 3 kunstwerken aangeboden

Somnur van der Kraan - My Room- Acrylic on Canvas kopen? Bied vanaf 40!
Somnur van der Kraan - My Room- Acrylic on CanvasSchilderij
Geplaatst doorSomnuR
Jaartal2022
TechniekAcryl
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Somnur van der Kraan - Flying Away- Acrylic on Canvas kopen? Bied vanaf 40!
Somnur van der Kraan - Flying Away- Acrylic on CanvasSchilderij
Geplaatst doorSomnuR
Jaartal2022
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Somnur van der Kraan - Foamy- Acrylic on Canvas kopen? Bied vanaf 40!
Somnur van der Kraan - Foamy- Acrylic on CanvasSchilderij
Geplaatst doorSomnuR
Jaartal2022
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst