Lot; De RAM, delftsblauw wandbordje en Zenith polychroom zeskantig wandbordje VG - Verkocht

Lot; De RAM, delftsblauw wandbordje en Zenith polychroom zeskantig wandbordje VG kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Lot; De RAM, delftsblauw wandbordje en Zenith polychroom zeskantig wandbordje VG kopen? Bied vanaf 1!Lot; De RAM, delftsblauw wandbordje en Zenith polychroom zeskantig wandbordje VG kopen? Bied vanaf 1!Lot; De RAM, delftsblauw wandbordje en Zenith polychroom zeskantig wandbordje VG kopen? Bied vanaf 1!Lot; De RAM, delftsblauw wandbordje en Zenith polychroom zeskantig wandbordje VG kopen? Bied vanaf 1!Lot; De RAM, delftsblauw wandbordje en Zenith polychroom zeskantig wandbordje VG kopen? Bied vanaf 1!Lot; De RAM, delftsblauw wandbordje en Zenith polychroom zeskantig wandbordje VG kopen? Bied vanaf 1!Lot; De RAM, delftsblauw wandbordje en Zenith polychroom zeskantig wandbordje VG kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2020 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Lot van twee wandbordjes;

De Ram;

Delftsblauw hand beschilderd wandbordje, in prima onbeschadigde conditie. Aan de achterzijde met de hand gemerkt.
Afmetingen; 19,5 cm in diameter.

De Zenith;

Polychroom zeskantig wandbord uitgegeven ter ere van het 25-jarig bestaan van zorgverzekeraar VGCN in 1975. Dit bord is in gelimiteerde oplage van 2500 stuks, waarvan dit bord nummer 390 is. In prima onbeschadigde conditie. Aan de achterzijde met de hand gemerkt en voorzien van een merksticker en het oplage nummer. Afmetingen; 20,5 cm in diameter.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2020 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:04-06-2016 om 21:11
Eindtijd:18-06-2016 om 21:11
Anca
11 jun. / 13:20
€ 1