Plateelbakkerij Zuid-Holland (1898-1964)
Glansplatelen dienblad
| Afmetingen | 2.5 x 34 x 25 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |

Lid sinds 2012 / Gouda, Nederland
22 aangeboden items / 2461 verkochte items
| Afmetingen | 2.5 x 34 x 25 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 16 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 8.5 x 16 x 12 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 18 x 9.5 x 9.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 16 x 10.5 x 10.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 16 x 21 x 21 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 4.5 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 13 x 13 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 15 x 14 x 14 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 5 x 5 x 4.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 600 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 10 x 12 x 9 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 2 x 27 x 27 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 22 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 7 x 9 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 16 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 2.5 x 20.5 x 15.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 23 x 8.2 x 8.2 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 9 x 4 x 4 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 19 x 10.5 x 10.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 2 x 28 x 28 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 2 x 30 x 30 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 2 x 13.5 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |