Lid sinds 2012 / Gouda, Nederland
/ 2212 verkochte items
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 4 x 27 x 27 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 6.5 x 9 x 4.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 32 x 30 x 8 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |