Lid sinds 2012 / Gouda, Nederland
7 aangeboden items / 2204 verkochte items
Afmetingen | 8 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Afmetingen | 1 x 10.5 x 10.5 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 6.5 x 9 x 4.5 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 14 x 15 x 7.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1170 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 9.5 x 5.7 x 5.7 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 16 x 25 x 25 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 5 x 9 x 11 cm (h x b x d) |
Gewicht | 600 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |