woerro
  5. woerro

woerro

Lid sinds 2012 / Gouda, Nederland

7 aangeboden items / 2204 verkochte items

Gustavsberg - Aardewerken baby Meerkoet ontwerp Paul Hoff jaren'60 - Archipelago serie kopen? Bied vanaf 50!
Gustavsberg (1825) Zweeds Aardewerken baby Meerkoet ontwerp Paul Hoff jaren'60 - Archipelago serie
Afmetingen6.5 x 9 x 4.5 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Vincenzo Nason - Lila glazen vogel met groene snavel en ogen - V. Nason & C kopen? Bied vanaf 80!
Vincenzo Nason (1967) Italiaans Lila glazen vogel met groene snavel en ogen - V. Nason & C
Afmetingen14 x 15 x 7.5 cm (h x b x d)
Gewicht1170 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Jan Snoeck - Verzilverde Theebus in opdracht van de NKF - Uitvoering Koninklijke Begeer kopen? Bied vanaf 50!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Verzilverde Theebus in opdracht van de NKF - Uitvoering Koninklijke Begeer
Afmetingen9.5 x 5.7 x 5.7 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Driade - Vijfarmige kandelaar Matthew Boulton II - ontwerp Giuseppe Chigiotti kopen? Bied vanaf 50!
Driade (1968) Italiaans Vijfarmige kandelaar Matthew Boulton II - ontwerp Giuseppe Chigiotti
Afmetingen16 x 25 x 25 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Cenedese - Rode en Turqoise niervormige glazen Geode schaal of asbak - Murano kopen? Bied vanaf 550!
Cenedese (1946) Italiaans Rode en Turqoise niervormige glazen Geode schaal of asbak - Murano
Afmetingen5 x 9 x 11 cm (h x b x d)
Gewicht600 g
GesigneerdOngemerkt
€ 550