
Lid sinds 2012 / Gouda, Nederland
25 aangeboden items / 2465 verkochte items
Kunst glas
| Afmetingen | 15.5 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1700 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 2 x 28 x 28 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 9 x 4 x 4 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 7 x 9 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 20.5 x 32 x 32 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 10 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 16 x 21 x 21 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |