
Lid sinds 2012 / Gouda, Nederland
25 aangeboden items / 2465 verkochte items
| Afmetingen | 5 x 18.3 x 18.3 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 18 x 9.5 x 9.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 13 x 13 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 19 x 10.5 x 10.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 10 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 20.5 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |