Cornelis de Lorm - Irise glazen glaasje of vaasje - Glasfabriek Leerdam
Omschrijving
Cornelis de Lorm (1875-1942)
Type kunstwerk
Glas / Keramiek
Periode
1900 t/m 1944
Stijl
Art Deco
Afmetingen
7 x 9 x 7 cm (h x b x d)
Gemerkt
Handgesigneerd
Elegant iriserend glazen vaasje van Corneleis de Lorm. Perfect voor een subtiele bloemenpresentatie of als decoratief object. De heldere glans en verfijnde vorm maken het een tijdloze toevoeging aan elk interieur. Uitgevoerd bij glasfabriek Leerdam voorzien van een etsmerk aan de onderkant.
Zeer Goed
Onbeschadigde conditie
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 25,00