Cornelis de Lorm - Irise glazen glaasje of vaasje - Glasfabriek Leerdam

Cornelis de Lorm - Irise glazen glaasje of vaasje - Glasfabriek Leerdam kopen? Bied vanaf 32!
Cornelis de Lorm - Irise glazen glaasje of vaasje - Glasfabriek Leerdam kopen? Bied vanaf 32!Cornelis de Lorm - Irise glazen glaasje of vaasje - Glasfabriek Leerdam kopen? Bied vanaf 32!Cornelis de Lorm - Irise glazen glaasje of vaasje - Glasfabriek Leerdam kopen? Bied vanaf 32!Cornelis de Lorm - Irise glazen glaasje of vaasje - Glasfabriek Leerdam kopen? Bied vanaf 32!Cornelis de Lorm - Irise glazen glaasje of vaasje - Glasfabriek Leerdam kopen? Bied vanaf 32!Cornelis de Lorm - Irise glazen glaasje of vaasje - Glasfabriek Leerdam kopen? Bied vanaf 32!Cornelis de Lorm - Irise glazen glaasje of vaasje - Glasfabriek Leerdam kopen? Bied vanaf 32!
  • Cornelis de Lorm (1875-1942)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 1900 t/m 1944
Stijl Art Deco
Afmetingen 7 x 9 x 7 cm (h x b x d)
Gemerkt Handgesigneerd
Elegant iriserend glazen vaasje van Corneleis de Lorm. Perfect voor een subtiele bloemenpresentatie of als decoratief object. De heldere glans en verfijnde vorm maken het een tijdloze toevoeging aan elk interieur. Uitgevoerd bij glasfabriek Leerdam voorzien van een etsmerk aan de onderkant.
Onbeschadigde conditie
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00