Markku Salo. Pate de Vere schaal.

Markku Salo. Pate de Vere schaal.  kopen? Bied vanaf 1550!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  dvanraay

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
TypeDesign

Techniek: Pate de Verre. Oplage: 1 uniek stuk. Jaar: 2006

Afmetingen: Diameter 50 cm.

Conditie: Zeer goed en geheel onbeschadigd.

Certificaat: aanwezig.

Herkomst: Finland Nuutajarvi.

Verzendmethode: Ophalen

Ongespecificeerd

Geplaatst door  dvanraay

verkochte items
Starttijd:20-01-2017 om 16:12
Eindtijd:27-01-2017 om 16:12
Openingsbod€ 1550
ObjectlocatieOosterhout (NB), Nederland