Wordt zelden aangeboden. Zeer fraai Max Le Verrier Radiator Mascotte uit de jaren 30. Verbronsd donkergroen gepatineerd. Originele marmeren art deco sokkel.
Zeer Goed
Geen gebreken lichte gebruikssporen tekenen van ouderdom maar wel nog in een goede staat voor 80 jaar oud. Zeer minieme beschadiging aan de marmeren sokkel nauwelijks zichtbaar.
Tot 10 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 25,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 65,00
Extra