Max Verboeket, Vaas, XV10

Max Verboeket, Vaas, XV10 kopen? Bied vanaf 1!

Max Verboeket, Vaas, XV10

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 7,00

Max Verboeket, Vaas, XV10 kopen? Bied vanaf 1!Max Verboeket, Vaas, XV10 kopen? Bied vanaf 1!Max Verboeket, Vaas, XV10 kopen? Bied vanaf 1!Max Verboeket, Vaas, XV10 kopen? Bied vanaf 1!Max Verboeket, Vaas, XV10 kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  MyPlaceYourPlace
FA. (1)

72 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Zeer fraai Max Verboeket vaas.
Mooi vormgegeven, met gekleurde strepen.
Vaas is ongesigneerd.

Eigenschappen:
Fabriek: Kristalunie Maastricht
Voorwerp: Vaas
Nummer: XV10
Ontwerper: Max Verboeket
Kleur: Helder (Kristal Unie)
Jaar: 1960
Hoogte: 18 cm
Conditie: Uitstekend

Vaas wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend toegezonden.

Ongespecificeerd

FA. (1)

72 verkochte items

Dit item is verkocht voor 7,00

Starttijd:01-08-2016 om 21:28
Eindtijd:15-08-2016 om 21:28

Biedingen (4):

hyacint18
15 aug. / 19:35
€ 7
RoxyZoe
13 aug. / 10:07
€ 5
Ami
5 aug. / 22:47
€ 3
ahol
4 aug. / 00:25
€ 1