Mazzega Murano mondgeblazen hanglamp. - Verkocht

Mazzega Murano mondgeblazen hanglamp. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 21,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Mazzega Murano mondgeblazen hanglamp. kopen? Bied vanaf 1!Mazzega Murano mondgeblazen hanglamp. kopen? Bied vanaf 1!Mazzega Murano mondgeblazen hanglamp. kopen? Bied vanaf 1!Mazzega Murano mondgeblazen hanglamp. kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  RS1
FA. (3)

104 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeDesign

Prachtige mondgeblazen lamp van de bekende designer Carlo Nason. Murano glas en gefrabriceerd in de jaren 60/70 door Mazzega Italië.
Zeer mooie staat en onbeschadigd.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  RS1
FA. (3)

104 verkochte items
Dit item is verkocht voor 21,00
Starttijd:12-11-2015 om 16:17
Eindtijd:18-11-2015 om 21:17
Biedingen (11)
YBK
18 nov. / 20:49
€ 21
HeerHANS
18 nov. / 09:36
€ 19
jvandenberg
18 nov. / 09:36
€ 17
HeerHANS
17 nov. / 22:50
€ 15
ArpArpA
17 nov. / 08:36
€ 13
HeerHANS
17 nov. / 00:39
€ 11
wilspaai
17 nov. / 00:39
€ 9
HeerHANS
17 nov. / 00:37
€ 7
wilspaai
17 nov. / 00:37
€ 5
HeerHANS
16 nov. / 23:18
€ 3
wilspaai
16 nov. / 22:36
€ 1