Murano, Italië, Geode kom met craquelé - Verkocht

Murano, Italië, Geode kom met craquelé kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Murano, Italië, Geode kom met craquelé kopen? Bied vanaf 1!Murano, Italië, Geode kom met craquelé kopen? Bied vanaf 1!Murano, Italië, Geode kom met craquelé kopen? Bied vanaf 1!Murano, Italië, Geode kom met craquelé kopen? Bied vanaf 1!Murano, Italië, Geode kom met craquelé kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  MyPlaceYourPlace
FA. (1)

72 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Fraaie geode kom van Murano.
Kom is mooi gekleurd en fraai vormgegeven.

Eigenschappen:
- Herkomst: Murano, Italië
- Fabrikage: 1950/1960.
- Kleur: Amber, blauw en blank.
- Vlak geslepen boven en onderkant en heeft craquelé.
- Afmeting HxBxD: 6,5 cm x 12 cm x 10,5 cm.
- Gewicht: 876 gram.
- Conditie: zeer lichte gebruikers krasjes

Kom wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend toegezonden.

Ongespecificeerd

FA. (1)

72 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:01-08-2016 om 21:18
Eindtijd:15-08-2016 om 21:18
Biedingen (3)
Jannie67
13 aug. / 09:45
€ 5
atoutprix
11 aug. / 12:37
€ 3
Ami
05 aug. / 22:48
€ 1