Niet of onleesbaar gesigneerd - 12 Moccalepeltjes- Zilver - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - 12 Moccalepeltjes- Zilver kopen? Bied vanaf 1!
Design

Niet of onleesbaar gesigneerd - 12 Moccalepeltjes- Zilver kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 12 Moccalepeltjes- Zilver kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 12 Moccalepeltjes- Zilver kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 12 Moccalepeltjes- Zilver kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 12 Moccalepeltjes- Zilver kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Design
Jaartal 1901
Afmetingen 8.5 x 1.5 cm (h x b)
Gewicht 71 gram
Gemerkt Gemerkt/Merksticker
12 Moccalepeltjes. (Getorste Biedermeijer-Stijl) Gemerkt: Zwaardje, J.S. 189. Johannes Schijfsma 1901. (Sneek) Gewicht: 71 gram. Bij het verzenden wordt het extra goed ingepakt.
In perfecte staat
Binnen Nederland € 8,95
Naar België € 9,30
Naar Duitsland € 9,30
Europese Unie € 12,00
Wereldwijd € 23,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (69)

Geplaatst door  Ankering
Lid sinds 2017
185 verkochte items
1.5 cm
8.5 cm