Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 vintage Franse wijnglazen met groene voet - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 vintage Franse wijnglazen met groene voet kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 vintage Franse wijnglazen met groene voet kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 vintage Franse wijnglazen met groene voet kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 vintage Franse wijnglazen met groene voet kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 vintage Franse wijnglazen met groene voet kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 vintage Franse wijnglazen met groene voet kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 vintage Franse wijnglazen met groene voet kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  arrow
FA. (1)

Lid sinds 2019
123 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen18.5 cm x 8 cm x 8 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt
3 vintage Franse wijnglazen met groene voet

Hoogte 18,5
Doorsnee glas 8
Doorsnee voet 7 cm

Onbeschadigd

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(60)
Geplaatst door  arrow
FA. (1)

Lid sinds 2019
123 verkochte items
8
18.5
8
Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-01-2021 om 11:50
Eindtijd:23-01-2021 om 22:22
Biedingen (3)
TimGraafland
22 jan. / 21:53
€ 5
Pleuni
17 jan. / 09:06
€ 3
Dacostakade320
15 jan. / 14:08
€ 1