Niet of onleesbaar gesigneerd - Chromolitho, La Favorite / Etablissement Drocourt

Niet of onleesbaar gesigneerd - Chromolitho, La Favorite / Etablissement Drocourt kopen? Bied vanaf 1!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 29,90 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Chromolitho, La Favorite / Etablissement Drocourt kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Chromolitho, La Favorite / Etablissement Drocourt kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
OnderwerpStadsgezicht
Afmetingen37 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Titel: La Favorite / Desserts de la favorite. Desserts de Roi.

Techniek: Chromolitho

Uitgever/drukker: Gaillard. Parijs-Amiens

Periode: ca. 1940

 Buitenmaat passe-partout: 65 x 51 cm.

Enkele kleine oneffenheden/ beschadigingen in het beeld. In de hoek rechtsboven lichte vouwtjes in het blad. De prent is bevestigd tussen twee witte bladen ("passe-partout") die aan elkaar zijn geniet.

Dit item is verkocht voor 29,90(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:27-07-2020 om 13:57
Eindtijd:09-08-2020 om 19:48

Biedingen (9):

Marie-Claire
2 aug. / 05:16
€ 26
Spartacus
2 aug. / 05:16
€ 23
Spartacus
1 aug. / 21:56
€ 21
Kbertho
31 jul. / 15:58
€ 16
Spartacus
30 jul. / 22:08
€ 11
Marie-Claire
30 jul. / 22:08
€ 10
Spartacus
29 jul. / 23:26
€ 5
Marie-Claire
27 jul. / 20:45
€ 3
nelleke1958
27 jul. / 15:14
€ 1