Onbekend - Design glas

Onbekend - Design glas kopen? Bied vanaf 25!
Onbekend - Design glas kopen? Bied vanaf 25!Onbekend - Design glas kopen? Bied vanaf 25!Onbekend - Design glas kopen? Bied vanaf 25!Onbekend - Design glas kopen? Bied vanaf 25!
  • Onbekend
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 2000 t/m Heden
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 9 x 9 cm (h x b)
Gemerkt Ongemerkt
Design & Glas
Type kunstwerk Glas
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 9 x 9 cm
Info Glaskunst set van drie objecten van groot naar klein. De grootste gemeten. Met luchtbellen erin. Kunstenaar onbekend
Geen beschadigingen
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Onbekend

Alle items van deze designer (116)

Geplaatst door  Jagerdea
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (4)