Niet of onleesbaar gesigneerd - Drie decoratieve hangborden, Delfts Blauw - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Drie decoratieve hangborden, Delfts Blauw kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Drie decoratieve hangborden, Delfts Blauw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Drie decoratieve hangborden, Delfts Blauw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Drie decoratieve hangborden, Delfts Blauw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Drie decoratieve hangborden, Delfts Blauw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Drie decoratieve hangborden, Delfts Blauw kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Drie decoratieve hangborden, Delfts Blauw kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  ostade

Lid sinds 2021
1 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlDutch Design
Afmetingen20 cm x 20 cm x 2.5 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Drie gelijke en fraai gedecoreerde hangborden. Onbeschadigd. Voor mij onbekende tekens van herkomst of tijdperk.

Goede conditie, geen defecten, geen scherfjes, licht craquelé

Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-01-2021 om 16:40
Eindtijd:24-01-2021 om 20:16
Biedingen (3)
Tillyan
22 jan. / 13:00
€ 5
gerdademan
22 jan. / 13:00
€ 3
Tillyan
16 jan. / 15:13
€ 1