Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote baardkruik (zonder baard) - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote baardkruik (zonder baard) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,45 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote baardkruik (zonder baard) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote baardkruik (zonder baard) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote baardkruik (zonder baard) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote baardkruik (zonder baard) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote baardkruik (zonder baard) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunstmest
FA. (4)

482 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1850 t/m 1900
Afmetingen44 cm x 27 cm x 27 cm (h x b x d)
Gewicht4000 gram
GemerktOngesigneerd
Zeer oude aardewerken kruik in de vorm van een baardkruik, maar zonder afbeelding. Datering 17e - 18e eeuw. De kruik is her en der gedeukt tijdens het fabricageproces en ooit gerestaureerd. Gezien de ouderdom verkeert de kruik in een redelijk tot goede conditie. Hoogte 44 cm met een doorsnede van circa 27 cm. Alleen af te halen in Utrecht.
ConditieRedelijk

in grijs verleden gerestaureerd

Dit item is verkocht voor 3,45(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-04-2020 om 14:42
Eindtijd:19-04-2020 om 21:49
Biedingen (2)
ockhuizen
17 apr. / 12:17
€ 3
nelleke1958
15 apr. / 12:53
€ 1