kunstmest
  5. kunstmest

kunstmest

Lid sinds 2014 / Utrecht, Nederland

6 aangeboden items / 581 verkochte items

Jan Montyn - Abstracte compositie -ets 1972- kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Abstracte compositie -ets 1972-
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 55 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Peter Diem - Vrouw in het universum -zeefdruk 1994- kopen? Bied vanaf 65!
Peter Diem (1945) Nederlands Vrouw in het universum -zeefdruk 1994-
Afmetingen 55 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Harmen Meurs - In gebed -houtsnede- kopen? Bied vanaf 65!
Harmen Meurs (1891-1964) Nederlands In gebed -houtsnede-
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 42 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Hans van Dokkum - Alles wel aan boord / voor Bep en Dick -ets 1981- kopen? Bied vanaf 40!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Alles wel aan boord / voor Bep en Dick -ets 1981-
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Rein Kamphorst - Nijkerk dorpsgezicht -circa 1960- kopen? Bied vanaf 55!
Rein Kamphorst (1932) Nederlands Nijkerk dorpsgezicht -circa 1960-
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 42.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55