kunstmest
  5. kunstmest

kunstmest

Lid sinds 2014 / Utrecht, Nederland

15 aangeboden items / 494 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)
15 aangeboden items door deze verkoper
Hermanus Cornelis Hokken - Bosgezicht met wilgen, berken en eendjes -0lieverf- kopen? Bied vanaf 125!
Hermanus Cornelis Hokken - Bosgezicht met wilgen, berken en eendjes -0lieverf-

Geplaatst doorkunstmest

Afmetingen75 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gras Heyen - Nieuwbouw in West -vetkrijt circa 1960- kopen? Bied vanaf 100!
Gras Heyen - Nieuwbouw in West -vetkrijt circa 1960-

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkunstmest

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen58 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hippolyte Petitjean - L'Age d'Or de PAN -kleurenlithografie 1898- kopen? Bied vanaf 125!
Hippolyte Petitjean - L'Age d'Or de PAN -kleurenlithografie 1898-

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstmest

Jaartal1900
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet Klaasse - De vrolijke rabbijn -litho 1986- kopen? Bied vanaf 35!
Piet Klaasse - De vrolijke rabbijn -litho 1986-

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstmest

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen67 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet Wiegman (II) - De fluitiste -linoleumsnede 1976- kopen? Bied vanaf 65!
Piet Wiegman (II) - De fluitiste -linoleumsnede 1976-

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstmest

Jaartal1976
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Bernhard Dons - Heuvellandschap Limburg -olieverf circa 1935- kopen? Bied vanaf 65!
Bernhard Dons - Heuvellandschap Limburg -olieverf circa 1935-

Geplaatst doorkunstmest

Afmetingen36 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Massimo Campigli - Twee vriendinnen -litho 1952- kopen? Bied vanaf 65!
Massimo Campigli - Twee vriendinnen -litho 1952-

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstmest

Jaartal1952
TechniekLitho
Afmetingen47 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jits Bakker - Acrobaten -acryl op canvas doek- kopen? Bied vanaf 35!
Jits Bakker - Acrobaten -acryl op canvas doek-

Geplaatst doorkunstmest

TechniekAcryl
Afmetingen18 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Charles Petit - Oosterpoort Delft circa 1935 -olieverf op doek- kopen? Bied vanaf 60!
Charles Petit - Oosterpoort Delft circa 1935 -olieverf op doek-

Geplaatst doorkunstmest

Afmetingen49 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Diem - Vrolijke koeien zeefdruk- kopen? Bied vanaf 70!
Peter Diem - Vrolijke koeien zeefdruk-

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstmest

Afmetingen51 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet Wiegman (I) - In het cafe -ets 1976- kopen? Bied vanaf 50!
Piet Wiegman (I) - In het cafe -ets 1976-

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstmest

Jaartal1976
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen38 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet Brandjes - Nevel over de vaart in Noord-Holland -aquarel 1986- kopen? Bied vanaf 60!
Piet Brandjes - Nevel over de vaart in Noord-Holland -aquarel 1986-

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkunstmest

Jaartal1986
TechniekAquarel
Afmetingen71 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan A. de Boer - De Zaanstreek -houtskooltekening op aquarelpapier- kopen? Bied vanaf 35!
Jan A. de Boer - De Zaanstreek -houtskooltekening op aquarelpapier-

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkunstmest

TechniekHoutskool
Afmetingen31 cm x 37 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Pol Jong - Baas in eigen huis -ets 1978 kopen? Bied vanaf 30!
Pol Jong - Baas in eigen huis -ets 1978

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstmest

Jaartal1978
TechniekEts
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laetitia de Haas - Strand -ets 1972- kopen? Bied vanaf 25!
Laetitia de Haas - Strand -ets 1972-

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstmest

Jaartal1972
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen29 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst