Niet of onleesbaar gesigneerd - Handgeblazen vaas

Niet of onleesbaar gesigneerd - Handgeblazen vaas kopen? Bied vanaf 1!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Handgeblazen vaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Handgeblazen vaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Handgeblazen vaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Handgeblazen vaas kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Handgeblazen vaas kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Eemnes
FA. (1)

12 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
StijlDutch Design
Afmetingen27 cm x 22 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd
Mooie decoratieve handgeblazen vaas in nieuwstaat niet (gesigneerd) , gekocht eind jaren 90 in kunsthandel voor 145 gulden, opening 9,5 cm.
Kan uiteraard goed verpakt verzonden worden.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(34) Geplaatst door  Eemnes
FA. (1)

12 verkochte items
22 cm
27 cm

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:25-07-2020 om 10:47
Eindtijd:07-08-2020 om 22:06

Biedingen (10):

RemyRode
7 aug. / 19:13
€ 35
Erickees6
7 aug. / 15:03
€ 30
trixttr
7 aug. / 15:03
€ 25
Erickees6
7 aug. / 15:03
€ 25
trixttr
7 aug. / 13:02
€ 20
RemyRode
31 jul. / 18:45
€ 15
Agloh
27 jul. / 21:57
€ 10
Toby15
27 jul. / 19:56
€ 5
Agloh
27 jul. / 18:05
€ 3
Toby15
26 jul. / 20:48
€ 1