Niet of onleesbaar gesigneerd - Handmade ceramic vase - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Handmade ceramic vase kopen? Bied vanaf 10!
Glas / Keramiek

Niet of onleesbaar gesigneerd - Handmade ceramic vase kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Handmade ceramic vase kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Handmade ceramic vase kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Handmade ceramic vase kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 2023
Stijl Contemporary
Afmetingen 17 x 7 x 74 cm (h x b x d)
Gewicht 0.9 gram
Gemerkt Handgesigneerd
Handmade ceramic vase
Handmade ceramic vase
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Helmond, Nederland
Binnen Nederland € 5,00
Naar België € 7,00
Naar Duitsland € 7,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 25,25
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (69)

Geplaatst door  ArtbyLuna
Lid sinds 2024
2 verkochte items
7
17
74