Onbekend - Hollands Zeegezicht met Vissersboten en Molen
Omschrijving
Onbekend
Type kunstwerk
Jaartal
1881
Techniek
Olieverf
Drager
Canvas (Doek)
Stijl
Realistisch
Onderwerp
Zeegezicht
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
40 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst
48 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Een sfeervol werk van de gewaardeerde Nederlandse kunstenaar Petrus Johannes Teunissen. Petrus Johannes Teunissen was een Nederlandse schilder en etser, geboren in Amsterdam, die vooral bekend stond om zijn havengezichten, stadsgezichten en landschappen. Zijn werken vonden hun weg naar diverse veilingen en collecties.
Details van het kunstwerk Kunstenaar: Petrus Johannes Teunissen (1881-1960) Techniek: Olieverf op doek Signatuur: Handgesigneerd in de linker-/rechterbenedenhoek (zie detailfoto)
Goed
Het schilderij verkeert in goede conditie, met slechts lichte gebruikssporen.
Over het algemeen wel in goede staat, zie foto's
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nijmegen, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25