Niet of onleesbaar gesigneerd - Kristallen schaal Gränna Glas

Niet of onleesbaar gesigneerd - Kristallen schaal Gränna Glas kopen? Bied vanaf 10!

Design

Verkoopprijs: € 15,00

Andere items

Niet of onleesbaar gesigneerd - Kristallen schaal Gränna Glas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Kristallen schaal Gränna Glas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Kristallen schaal Gränna Glas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Kristallen schaal Gränna Glas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Kristallen schaal Gränna Glas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Kristallen schaal Gränna Glas kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Anton63
FA. (8)

Lid sinds 2017
249 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeDesign
Periode1980 t/m 2000
StijlContemporary
Afmetingen5 cm x 31 cm x 31 cm (h x b x d)
Gewicht1540 gram
GemerktOngesigneerd
Mooie handgemaakte kristallen schaal uit Zweden.
De schaal is deels van blauw glas met licht rosé/rode stippen.
De diameter van de schaal is 31 cm.

De glazen staat is in een prima staat

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(40) Geplaatst door  Anton63
FA. (8)

Lid sinds 2017
249 verkochte items
31
5
31

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:23-11-2019 om 14:58
Eindtijd:07-12-2019 om 22:10

Biedingen (2):

Karine
2 dec. / 19:41
€ 15
lwerk
25 nov. / 20:09
€ 10