Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1950 t/m 1979 |
Stijl | Contemporary |
Afmetingen | 38 x 18 x 8 cm (h x b x d) |
Gewicht | 3150 gram |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Werk is in top conditie en heeft geen enkele beschadiging of verkleuring. | |
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 23-7-2021 om 19:13 |
Eindtijd | 6-8-2021 om 19:00 |