Pieter Holstein - Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst
Oliver Boberg - Ingelijste C print: Öffentlichter platz - 1999
Niet of onleesbaar gesigneerd - Glas in lood
Type kunstwerk | Design |
Periode | 2000 t/m Heden |
H55cmxB35cmxD7cm.
Kunstobject voor aan de wand (ophangvoorziening (D-ring) op achterzijde paneel aangebracht).
Werk is uniek en gesigneerd.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roosendaal, Nederland |
Objectlocatie | ROOSENDAAL, Nederland |
Starttijd | 21-2-2017 om 16:24 |
Eindtijd | 28-2-2017 om 16:24 |