aartsen
  5. aartsen

aartsen

Lid sinds 2013 / ROOSENDAAL, Nederland

1 aangeboden items / 143 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)
1 aangeboden items door deze verkoper

Imari porselein - Handgeschilderde Imari porseleinen kommen (2 stuks) kopen? Bied vanaf 50!
Imari porselein - Handgeschilderde Imari porseleinen kommen (2 stuks)Glas / Keramiek
Geplaatst dooraartsen
Eindtijd 24-01-2023 om 21:10
Afmetingen5.5 cm x 10 cm x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker