Niet of onleesbaar gesigneerd - Maria met kindje en appel - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Maria met kindje en appel kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Niet of onleesbaar gesigneerd - Maria met kindje en appel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Maria met kindje en appel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Maria met kindje en appel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Maria met kindje en appel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Maria met kindje en appel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Maria met kindje en appel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Maria met kindje en appel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Maria met kindje en appel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Maria met kindje en appel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Maria met kindje en appel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Maria met kindje en appel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Maria met kindje en appel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Maria met kindje en appel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Maria met kindje en appel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Maria met kindje en appel kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Maria met kindje en appel kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 1900 t/m 1944
Stijl Art Deco
Afmetingen 31 x 7 cm (h x b)
Gemerkt Gemerkt/Merksticker
Heel  zeldzaam beeldje Madonna met kindje Jezus en appel.
Het beeldje is gemaakt op Beeldenfabriek S-Joseph in Venlo (in 2015 gesloten).
Mooi gedetaillerd in Art Deco stijl met fijne gouden accenten.
Afm.: de hoogte 31 cm, basis 7x7 cm.
Geen verzending buiten EU.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wilrijk, België
Binnen België € 11,00
Naar Nederland € 16,40
Naar Duitsland € 16,40
Europese Unie € 21,50

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (74)

Geplaatst door  Lucy2610
Lid sinds 2018
47 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
7 cm
31 cm