Niet of onleesbaar gesigneerd - Osvaldo Cavandoli - La Linea kandelaar/beeldjes - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Osvaldo Cavandoli - La Linea kandelaar/beeldjes kopen? Bied vanaf 1!
Design

Niet of onleesbaar gesigneerd - Osvaldo Cavandoli - La Linea kandelaar/beeldjes kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Osvaldo Cavandoli - La Linea kandelaar/beeldjes kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Osvaldo Cavandoli - La Linea kandelaar/beeldjes kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Osvaldo Cavandoli - La Linea kandelaar/beeldjes kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Osvaldo Cavandoli - La Linea kandelaar/beeldjes kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Design
Periode 1980 t/m 2000
Afmetingen 7 x 15 x 1.5 cm (h x b x d)
Gemerkt Ongemerkt
Een kandelaar gemaakt van massief aluminium, bestaande uit 2 delen die niet helemaal gelijk aan elkaar zijn, waardoor het precies in elkaar past. De 4 figuren van Mister Linea vormen zo een stevige basis voor een kaars. De kandelaar is in goede staat en heeft kleine gebruikerssporen.

Osvaldo Cavandoli (Italië 1920-2007) werd bekend met La Linea, een simpel getekende cartoon, die in 1969 voor het eerst verscheen, als verzet tegen de heersende tendens die het gebruik van grondig uitgewerkte personages met een overvloed aan details voorschreef. Het figuurtje werd in 1972 bewerkt tot cartoon.
Geen zichtbare beschadigingen maar wel gebruikt
Binnen Nederland € 7,25
Europese Unie € 7,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (64)

Geplaatst door  Geurdah
Lid sinds 2021
5 verkochte items
15
7
1.5