Prachtige Hoog Gewardeerde Imitations Sanxingdui Artifacts Verguld Brons in Orginele Doos.
Prachtig Vervaardigd door Guanghan Sanxingdui Artware Co L.T.D Verguld Brons (2004) (1) - Han dynasty Stijl Bronzen Plaquettes op hout ingelegd.
Herkomst China komt uit mijn Prive Verzameling.
Achterkant helemaal beschreven met Orgineel Certificaat.
Een zeer goedkope aanbieding voor verzamelaars, liefhebbers en het zeer speciale geschenk.
Om het Belang van het item beter te kunnen Waarderen raad ik aan om de Verschillende bijgevoegde Fotos te bekijken.
Veel mooier dan op de fotos (goudachtige vergulding)
Dit werk is perfect voor Experts van Oude werken en veeleisende verzamelaars.
Wordt Aangetekend opgestuurd met post.nl met trake en trace.
Uiteraard Zeer goed verpakt.
Afmeting Doos H 4cm B 16cm
Artifact H 13cm B 19cm.
Gewicht Totaal 500 Gram.
Nieuwstaat
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00