Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 9.5 x 15 cm (h x b) |
Incl. lijst | 22.5 x 27.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Leerdam, Nederland |
Starttijd | 15-4-2024 om 19:38 |
Eindtijd | 28-4-2024 om 13:07 |