Niet of onleesbaar gesigneerd - Set "Sportieve" design boekensteunen - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Set "Sportieve" design boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Set "Sportieve" design boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set "Sportieve" design boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set "Sportieve" design boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set "Sportieve" design boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set "Sportieve" design boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set "Sportieve" design boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set "Sportieve" design boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set "Sportieve" design boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set "Sportieve" design boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set "Sportieve" design boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set "Sportieve" design boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set "Sportieve" design boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set "Sportieve" design boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Set "Sportieve" design boekensteunen kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  TosDsign
FA. (1)

Lid sinds 2021
26 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeDesign
Periode1980 t/m 2000
StijlDutch Design
Afmetingen14 cm x 9.5 cm x 7.5 cm (h x b x d)
Gewicht700 gram
GemerktOngemerkt
Set "Sportieve"  design boekensteunen
Een stijlvolle set decoratieve tennisracket beukensteunen met een "gouden" uitstraling.
Een decoratieve eyecatcher, voor elke racketsport liefhebber.
Ze zijn in prima staat (alleen minimale gebruikssporen in knik van de steunen)
De foto's geven een goed beeld van boekensteunen en zijn onderdeel van de omschrijving.
Zie voor afmetingen de vermelde kenmerken.

Het boek is geen onderdeel van dit kavel (als voorbeeld).

Wordt goed ingepakt en verzekerd verzonden.

Set "Sportieve" boekensteunen in prima staat (alleen minimale gebruikssporen in knik van de steunen)

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(34)
Geplaatst door  TosDsign
FA. (1)

Lid sinds 2021
26 verkochte items
9.5
14
7.5
Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-06-2022 om 14:01
Eindtijd:26-06-2022 om 21:59
Biedingen (3)
katrienfredrik2803
24 jun. / 14:00
€ 5
Creceveur
21 jun. / 23:16
€ 3
eriksd
21 jun. / 15:39
€ 1