Groot en imposant gravure drukwerk met fraaie zeer bijpassende lijst met glasplaat.
Dukwerk gravures door T. Brown naar kunstwerk van Pierre Jean Edmond Castan (1817–1892). Titel: Our Pets from the picture in de collection of Michael Tomkinson.
Vintage gravure druk | Victoriaanse kunst aan de muur | Antieke Franse illustratie met moeder en kind in klassieke victoriaanse stijl.
Fraai gedetaileerde 19 eeuwse drukwerk gravure (zie fotos).
Het werk is vakkundig ingelijst in zware bijpassende stijlvolle lijst met glaspaat van hoge kwaliteit en is op zich zelf al waardevol (minimaal €35,-).
De lijst zelf is speels in zilver/bruin.
De foto's zijn onderdeel van de omschrijving.
Dit betaalbaar kunstwerk is een aanwinst en eye-cather voor elk interieur (voor in achterkamer, bibliotheek, grote hal/entree of zelfs voor in nieuw in te richten babykamer.
AUB: Graag realistisch te bieden of anders niet bieden.
Afmetingen
Lijst: 85 x 65 cm / 8 cm breed en 4 cm dik.
Afbeelding: 50 x 40 cm.
Gewicht: 6,9 kg
In verband met formaat en gewicht kan het kunstwerk worden opgehaald (Woerden)
Of via Kunstveiling koerier (kosten koper en bij bestelling aan te geven).
Zeer Goed
Geen scheuren of vlekken en lijsten zo goed als nieuw.
koeriersdienst