Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee pracht vazen (Bohemen)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee pracht vazen (Bohemen) kopen? Bied vanaf 1!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee pracht vazen (Bohemen) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee pracht vazen (Bohemen) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee pracht vazen (Bohemen) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee pracht vazen (Bohemen) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee pracht vazen (Bohemen) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee pracht vazen (Bohemen) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee pracht vazen (Bohemen) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee pracht vazen (Bohemen) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee pracht vazen (Bohemen) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee pracht vazen (Bohemen) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee pracht vazen (Bohemen) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1910 t/m 1929
StijlJugendstil
Afmetingen29.5 cm x 9.5 cm x 9.5 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd
Twee zeer fraai gestileerde glazen vazen uit vermoedelijk Bohemen.
Periode begin 1900.

Handgeblazen en handbeschilderd met goudverf.
Zeer dun glas! Mooie blauwe tint.
In uitstekende staat.

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:04-08-2020 om 14:43
Eindtijd:12-08-2020 om 20:22

Biedingen (9):

Tommeijer
8 aug. / 07:11
€ 35
Caroline
7 aug. / 18:32
€ 30
Tommeijer
7 aug. / 18:32
€ 25
Caroline
7 aug. / 17:41
€ 20
Tommeijer
7 aug. / 16:52
€ 15
Leonardodicarpaneto
7 aug. / 15:16
€ 10
Douk
7 aug. / 14:13
€ 5
Tommeijer
7 aug. / 13:59
€ 3
Douk
7 aug. / 13:21
€ 1