3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 7984 kunstwerken aangeboden
Brons (Onbekend) - Zwangere kopen? Bied vanaf 99!
Brons (Onbekend) - Zwangere

Beeld / Object

Geplaatst doorAmi

TechniekBrons
Afmetingen29.5 cm x 10 cm x 10 cm (h x b x d)
Gewicht2215 g
Wim Buitendijk - Acryl op doek, Schip op oranje zee - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!
Wim Buitendijk - Acryl op doek, Schip op oranje zee - Ingelijst (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAcryl
Afmetingen108.5 cm x 167 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marianne Naerebout - Go with the Flow kopen? Bied vanaf 90!
Marianne Naerebout - Go with the Flow

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunsthandelOlafWijman

Jaartal1995
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Louis Henno - Ruim 100 anatomische tekeningen en studies ca 1940. kopen? Bied vanaf 200!
Louis Henno - Ruim 100 anatomische tekeningen en studies ca 1940.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorcollectioneur

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen28 cm x 35 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Servies kopen? Bied vanaf 50!
Corneille - Servies

3D Multiples & Objecten

Geplaatst doorixan

TechniekKeramiek
Afmetingen11.5 cm x 11.5 cm x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Karel Appel - Cobra kunstenaars - bibliofiele collectie van 25 uitgaven. kopen? Bied vanaf 100!
Karel Appel - Cobra kunstenaars - bibliofiele collectie van 25 uitgaven.

Kunstboeken

Geplaatst doorcollectioneur

TechniekTijdschrift
Afmetingen36 cm x 28 cm (h x b)
Jan Montyn - Countryside, aquatint ets kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - Countryside, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal2000
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fer Hakkaart - Twee heren en een dame - Ets kopen? Bied vanaf 90!
Fer Hakkaart - Twee heren en een dame - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1968
TechniekEts
Afmetingen24.5 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Mes - Surrealistisch Trio & Gezelschap met vlag - Litho's kopen? Bied vanaf 45!
Han Mes - Surrealistisch Trio & Gezelschap met vlag - Litho's

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1966
TechniekLitho
Afmetingen20 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op doek, Landschap (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op doek, Landschap (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Jaartal2000
TechniekAcryl
Afmetingen150 cm x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ron van der Werf - Mysterie II kopen? Bied vanaf 50!
Ron van der Werf - Mysterie II

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorvanbellencolour

Jaartal2003
Afmetingen90 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Cobra figuren kopen? Bied vanaf 525!
Corneille - Cobra figuren

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiloenmilos

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Buitendijk - Acryl op doek, NAP XI - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!
Wim Buitendijk - Acryl op doek, NAP XI - Ingelijst (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2000
TechniekAcryl
Afmetingen107.5 cm x 167 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Turbulence de L'ete - Litho uit 19 kopen? Bied vanaf 625!
Corneille - Turbulence de L'ete - Litho uit 19

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorEvenflow2022

Jaartal1963
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Kuijpers - Mouzaki kopen? Bied vanaf 30!
Henk Kuijpers - Mouzaki

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorvanbellencolour

Afmetingen85 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Vogels met kat kopen? Bied vanaf 425!
Corneille - Vogels met kat

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorEvenflow2022

Jaartal1995
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Chevrolet' kopen? Bied vanaf 175!
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Chevrolet'

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2007
TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucebert - Cobra personages kopen? Bied vanaf 495!
Lucebert - Cobra personages

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAntheus2020

Jaartal1990
TechniekStift
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Cremer - Zeefdruk, Tulpen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Jan Cremer - Zeefdruk, Tulpen - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1998
Afmetingen90 cm x 105.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Schonk - Pelikaan en flamingo kopen? Bied vanaf 30!
Jan Schonk - Pelikaan en flamingo

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooradvanriel

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen53 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Lin de Mol - Pentekening, 'The sufferings of love' (KOORTS / TROOST) kopen? Bied vanaf 100!
Lin de Mol - Pentekening, 'The sufferings of love' (KOORTS / TROOST)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doord_Hondecoeter

Jaartal1998
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen31.5 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
IABO - “Radiant baby" tribute to Keith Haring - gesigneerd kopen? Bied vanaf 145!
IABO - “Radiant baby" tribute to Keith Haring - gesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCuRio

Jaartal2018
TechniekOffset
Afmetingen32 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Kuijpers - Drogati kopen? Bied vanaf 30!
Henk Kuijpers - Drogati

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorvanbellencolour

Afmetingen43 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem van Dort - Scheepstypen op de Maas - Tekening kopen? Bied vanaf 45!
Willem van Dort - Scheepstypen op de Maas - Tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPotlood
Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Luis Filcer - Houtskool op Japans papier, Vrouw in danskostuum kopen? Bied vanaf 100!
Luis Filcer - Houtskool op Japans papier, Vrouw in danskostuum

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekHoutskool
Afmetingen34 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan Giesen - Doornstruik met zaadappels - Houtsnede kopen? Bied vanaf 35!
Jan Giesen - Doornstruik met zaadappels - Houtsnede

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen24 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Sam Middleton - gesigneerde litho - prent 190 kopen? Bied vanaf 95!
Sam Middleton - gesigneerde litho - prent 190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 78.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joan Miro - Abstracte compositie, originele litho (1967) kopen? Bied vanaf 60!
Joan Miro - Abstracte compositie, originele litho (1967)

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1967
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jaap Hillenius - Landschap met ploegende boer - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Jaap Hillenius - Landschap met ploegende boer - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1965
TechniekEts
Afmetingen30 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rik Slabbinck - Kleurenlitho - Gesigneerd - 66/145 - IBM collectie kopen? Bied vanaf 225!
Rik Slabbinck - Kleurenlitho - Gesigneerd - 66/145 - IBM collectie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Afmetingen74 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frank Brangwyn - Dorpsgezicht met arbeiders - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Frank Brangwyn - Dorpsgezicht met arbeiders - Ets

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen13 cm x 15 cm (h x b)
Ap Sok - Portofolio met 17 handgesigneerde litho's (voor Melle) kopen? Bied vanaf 300!
Ap Sok - Portofolio met 17 handgesigneerde litho's (voor Melle)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1960
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lou Thissen - Carnaval kopen? Bied vanaf 35!
Lou Thissen - Carnaval

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordeKunstZolder

Jaartal2003
Afmetingen66 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Versteeg - Foto, Vissers 4 - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Paul Versteeg - Foto, Vissers 4 - Ingelijst (Groot)

Fotografie

TechniekC-Print
Afmetingen68 cm x 108 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Cees Vermeer - Geboorte en dood kopen? Bied vanaf 20!
Cees Vermeer - Geboorte en dood

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordeKunstZolder

Jaartal1987
Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Kuijpers - Nisaki kopen? Bied vanaf 30!
Henk Kuijpers - Nisaki

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorvanbellencolour

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Bartels - Koe. kopen? Bied vanaf 20!
Paul Bartels - Koe.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordeKunstZolder

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jelle de Vries - Strand kopen? Bied vanaf 300!
Jelle de Vries - Strand

Geplaatst doorJelledeVries

Jaartal2009
Afmetingen61.8 cm x 61.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Willem Kloppers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Willem Kloppers - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordeKunstZolder

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Kuijpers - Kalami kopen? Bied vanaf 30!
Henk Kuijpers - Kalami

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorvanbellencolour

Afmetingen75 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Radersma - Tulisan kopen? Bied vanaf 30!
Jan Radersma - Tulisan

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordeKunstZolder

Jaartal1992
Afmetingen76 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frits van Eeden - Giclée op doek, Koeien trio 2 kopen? Bied vanaf 100!
Frits van Eeden - Giclée op doek, Koeien trio 2

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Radersma - Merah kopen? Bied vanaf 30!
Jan Radersma - Merah

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordeKunstZolder

Jaartal1992
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mirjam Burer - Diamonds are Forever kopen? Bied vanaf 15!
Mirjam Burer - Diamonds are Forever

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorStudioMazzini

Jaartal2001
Afmetingen40 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ilona Schmit - Sprookje kopen? Bied vanaf 30!
Ilona Schmit - Sprookje

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordeKunstZolder

Jaartal1989
Afmetingen52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board, Schuur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op board, Schuur - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen45.5 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Lou Thissen - Joel. kopen? Bied vanaf 30!
Lou Thissen - Joel.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordeKunstZolder

Jaartal2003
Afmetingen85 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christian Schad - Varieteprobe kopen? Bied vanaf 95!
Christian Schad - Varieteprobe

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorserARTE

Jaartal1925
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen24.5 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Patty Harpenau - Seduction kopen? Bied vanaf 30!
Patty Harpenau - Seduction

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordeKunstZolder

Jaartal2002
Afmetingen74 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
John E. Palmer - Olieverf op doek, Tella dolmen in de Pyreneeën kopen? Bied vanaf 1!
John E. Palmer - Olieverf op doek, Tella dolmen in de Pyreneeën

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1991
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam