Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas / kandelaar - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas / kandelaar kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas / kandelaar kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas / kandelaar kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas / kandelaar kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas / kandelaar kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas / kandelaar kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas / kandelaar kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas / kandelaar kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas / kandelaar kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas / kandelaar kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas / kandelaar kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas / kandelaar kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaas / kandelaar kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeDesign
Periode1980 t/m 2000
StijlContemporary
Afmetingen32 cm x 35 cm x 35 cm (h x b x d)
Gewicht2700 gram
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Mooie grote vintage aluminium vaas/kaarsenhouder.
Verkocht door BOB design.
De kaarsenhouder is geschikt voor kaarsen met een diameter van 6,5 cm.
De vaas heeft een halsopening van 8 cm, de voet heeft een diameter van 9 cm
De diameter op het breedste punt is 35 cm.

Het product heeft enkele krasje, verder in een mooie staat

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (49)
Geplaatst door  Anton63
FA. (8 )

Lid sinds 2017
322 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
35
32
35
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-06-2020 om 22:11
Eindtijd:28-06-2020 om 22:55
Biedingen (5)
March
28 jun. / 22:47
€ 20
Toos123
19 jun. / 22:17
€ 15
leoniel
19 jun. / 21:26
€ 10
Toos123
19 jun. / 21:26
€ 6
leoniel
19 jun. / 11:21
€ 1