Niet of onleesbaar gesigneerd - Vieux Paris - Madonna met kroon en kindje - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Vieux Paris - Madonna met kroon en kindje kopen? Bied vanaf 10!
Glas / Keramiek

Niet of onleesbaar gesigneerd - Vieux Paris - Madonna met kroon en kindje kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vieux Paris - Madonna met kroon en kindje kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vieux Paris - Madonna met kroon en kindje kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vieux Paris - Madonna met kroon en kindje kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vieux Paris - Madonna met kroon en kindje kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vieux Paris - Madonna met kroon en kindje kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vieux Paris - Madonna met kroon en kindje kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vieux Paris - Madonna met kroon en kindje kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vieux Paris - Madonna met kroon en kindje kopen? Bied vanaf 10!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 1900 t/m 1944
Afmetingen 21 x 8.5 cm (h x b)
Gewicht 500 gram
Gemerkt Ongemerkt
Oud antieke Madonna met kroon en kindje.
 Andenne of Vieux Paris of Vieux Bruxelles.
Gemaakt van dikwandig porselein met gouden accenten. Gewicht ca 0,5 kg.
Verzamelbeeldje!
Ik ben er niet zeker maar kan ook uit  eind de 19e eeuw zijn.
De staat is goed maar gezien de oudheid  is er verlies van goud.
Geen verzending buiten EU.

Verlies van goud
Binnen België € 11,00
Naar Nederland € 18,10
Naar Duitsland € 18,10
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 46,80

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (69)

Geplaatst door  Lucy2610
Lid sinds 2018
47 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
8.5 cm
21 cm