FA. (1)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage aardewerk vaasje met druipglazuur

Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage aardewerk vaasje met druipglazuur kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage aardewerk vaasje met druipglazuur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage aardewerk vaasje met druipglazuur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage aardewerk vaasje met druipglazuur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage aardewerk vaasje met druipglazuur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage aardewerk vaasje met druipglazuur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage aardewerk vaasje met druipglazuur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage aardewerk vaasje met druipglazuur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage aardewerk vaasje met druipglazuur kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage aardewerk vaasje met druipglazuur kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2022 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlSixties/Plastic Age
Afmetingen19 cm x 9 cm x 9 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt

Vintage aardewerk vaasje met druipglazuur en ruw zwart bruisglazuur. Mogelijk onduidelijk gemerkt PZ of PS maar dit is niet goed zichtbaar.
Prijs is inclusief 21% BTW

Onbeschadigde conditie

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(72)
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2022 verkochte items
9
19
9
Sluit over 8d 3u 2m 16s
Openingsbod€ 1
ObjectlocatieGouda, Nederland
Starttijd:14-05-2022 om 16:09
Eindtijd:28-05-2022 om 21:15