Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeldzame beeldjes uit Japan 2 x stuks

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeldzame beeldjes uit Japan 2 x stuks kopen? Bied vanaf 1!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeldzame beeldjes uit Japan 2 x stuks kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeldzame beeldjes uit Japan 2 x stuks kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeldzame beeldjes uit Japan 2 x stuks kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Zeldzame beeldjes uit Japan 2 x stuks kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  ariel
FA. (6)

Lid sinds 2019
117 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
StijlMinimalistisch
Afmetingen10 cm x 10 cm x 9 cm (h x b x d)
Gewicht150 gram
GemerktOngemerkt

Een meisje met een Pekinees hond 10 x 10 cm en een jongen met een vis in haar armen 11 x 12cm.
Ze worden in paren weergegeven. Deze beeldjes zullen liefde, rijkdom en gezondheid bij u thuis brengen.
Zeldzame beeldjes uit Japan. Netsuke beeldje ontwerp.

20te eeuw.

Perfect

Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:15-11-2020 om 14:03
Eindtijd:28-11-2020 om 20:23

Biedingen (4):

PURgaTorium
27 nov. / 12:49
€ 10
Niflheimer
26 nov. / 20:41
€ 5
tabiotenjo69
26 nov. / 20:41
€ 3
Niflheimer
26 nov. / 20:38
€ 1