Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Stijl | Dutch Design |
Afmetingen | 12 x 14 cm (h x b) |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Een gesigneerd vaasje. Voor mij onduidelijk gesigneerd aan de onderkant. H, 12 x B, 14 cm. Gewicht: 698 gram. Het verkeerd in perfecte staat. Het wordt zorgvuldig ingepakt.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rotterdam, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.