Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaasje - Keramiek, Gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd -  Vaasje - Keramiek, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Niet of onleesbaar gesigneerd -  Vaasje - Keramiek, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd -  Vaasje - Keramiek, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd -  Vaasje - Keramiek, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd -  Vaasje - Keramiek, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd -  Vaasje - Keramiek, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd -  Vaasje - Keramiek, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkGlas / Keramiek
StijlDutch Design
Afmetingen12 x 14 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd

Een gesigneerd vaasje. Voor mij onduidelijk gesigneerd aan de onderkant. H, 12 x B, 14 cm. Gewicht: 698 gram. Het verkeerd in perfecte staat. Het wordt zorgvuldig ingepakt.

Binnen Nederland € 8,95

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (54)

Geplaatst door  Ankering
Lid sinds 2017
185 verkochte items
14 cm
12 cm

ObjectlocatieRotterdam,  Nederland
Starttijd30-5-2018 om 11:57
Eindtijd13-6-2018 om 19:10
Biedingen (5)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken