Niet of onleesbaar gesigneerd - Vaasje - Keramiek, Gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd -  Vaasje - Keramiek, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Niet of onleesbaar gesigneerd -  Vaasje - Keramiek, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd -  Vaasje - Keramiek, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd -  Vaasje - Keramiek, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd -  Vaasje - Keramiek, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd -  Vaasje - Keramiek, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd -  Vaasje - Keramiek, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Ankering
FA. (10)

Lid sinds 2017
185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
StijlDutch Design
Afmetingen12 cm x 14 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd

Een gesigneerd vaasje. Voor mij onduidelijk gesigneerd aan de onderkant. H, 12 x B, 14 cm. Gewicht: 698 gram. Het verkeerd in perfecte staat. Het wordt zorgvuldig ingepakt.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(41)
Geplaatst door  Ankering
FA. (10)

Lid sinds 2017
185 verkochte items
14 cm
12 cm
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:30-05-2018 om 11:57
Eindtijd:13-06-2018 om 19:10
Biedingen (5)
kunstlia
13 jun. / 19:02
€ 5
Plag
13 jun. / 19:02
€ 4
kunstlia
13 jun. / 19:02
€ 3
Plag
13 jun. / 19:02
€ 2
kunstlia
08 jun. / 13:28
€ 1