3. items
  5. Nieuw aanbod

Nieuw aanbod

U vindt hier een overzicht van het meest recente aanbod op Kunstveiling. Alleen werken die voor het eerst zijn aangeboden worden in dit overzicht getoond. U kunt meebieden of een item favoriet maken om op een later tijdstip te bieden.

Victor Bruzac - Strandhut kopen? Bied vanaf 50!
Victor Bruzac (1895-1977) Frans Strandhut
Afmetingen 26 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Benjamin Prins - Stilleven zonnebloemen in vaas kopen? Bied vanaf 200!
Benjamin Prins (1860-1934) Nederlands Stilleven zonnebloemen in vaas
Afmetingen 29 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Corry Ammerlaan - ELKAAR OMARMEN kopen? Bied vanaf 35!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands ELKAAR OMARMEN
Techniek Brons
Afmetingen 14 x 10 x 5 cm (h x b x d)
€ 35
Herman Moerkerk - Drie kleine landschappen kopen? Bied vanaf 125!
Herman Moerkerk (1879-1949) Nederlands Drie kleine landschappen
Techniek Potlood
Afmetingen 27 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Corneille - Huisdieren. Zeldzame litho proefdruk 1998. kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Huisdieren. Zeldzame litho proefdruk 1998.
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Pol Mara - Piramide kopen? Bied vanaf 50!
Pol Mara (1920-1998) Belgisch Piramide
Techniek IJzer
Afmetingen 29 x 21 x 21 cm (h x b x d)
Gewicht 2000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Sjer Jacobs - 'Observerend' kopen? Bied vanaf 395!
Sjer Jacobs (1963) Nederlands 'Observerend'
Techniek Keramiek
Afmetingen 35 x 18 x 22 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Marc Janssens - & Raf Veulemans - Object van keramiek en metaal, Kyoto Tree kopen? Bied vanaf 250!
Marc Janssens (1969) Belgisch & Raf Veulemans - Object van keramiek en metaal, Kyoto Tree
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 43 x 51 x 16 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 250
1 bieding
Leonard Pieter Versteeg - Zicht op Het Sluisje/Muurhuizen te Amersfoort kopen? Bied vanaf 500!
Leonard Pieter Versteeg (1901-1993) Nederlands Zicht op Het Sluisje/Muurhuizen te Amersfoort
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Peter Delius - Kunstaardewerken vaas in Bauhaus stijl kopen? Bied vanaf 50!
Peter Delius Duits Kunstaardewerken vaas in Bauhaus stijl
Afmetingen 19 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 50
Nico Benschop - Aquarel, baai in Zuid Frankrijk kopen? Bied vanaf 60!
Nico Benschop (1907-2001) Nederlands Aquarel, baai in Zuid Frankrijk
Techniek Aquarel
Afmetingen 38 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 125!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Elizabeth de Vaal - (De schrijver) kopen? Bied vanaf 50!
Elizabeth de Vaal (1950) Nederlands (De schrijver)
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 95.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Gabriel De Pauw - Moeder kopen? Bied vanaf 25!
Gabriel De Pauw (1924-2000) Belgisch Moeder
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 250!
Gena (1982) Nederlands Flowers
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 250
Anton Martineau - Gemengde techniek op papier - Vrije Compositie - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 150!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Gemengde techniek op papier - Vrije Compositie - Handgesigneerd !!!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Serge Vandercam - Vrije compositie - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 275!
Serge Vandercam (1924-2005) Belgisch Deens Vrije compositie - Handgesigneerd !!!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Niet of onleesbaar gesigneerd - “ De Dromer “ kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd “ De Dromer “
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 10 x 9 x 6 cm (h x b x d)
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ballerina kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Ballerina
Techniek Brons
Afmetingen 25 x 4 x 10 cm (h x b x d)
€ 10
Elva Polyakova - Nacht kopen? Bied vanaf 200!
Elva Polyakova (1970) Pools Nacht
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Fernand Andrey-Prévost - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 90!
Fernand Andrey-Prévost (1890-1961) Frans Bloemstilleven
Afmetingen 56 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Jan Willem Versteeg - Paysage d’hiver kopen? Bied vanaf 95!
Jan Willem Versteeg (1952) Nederlands Paysage d’hiver
Afmetingen 42 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Willy Belinfante - St. Maxime kopen? Bied vanaf 95!
Willy Belinfante (1922-2014) Nederlands St. Maxime
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Kees Salentijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 38 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Ada Breedveld - Sterrenbeeld "Kreeft" kopen? Bied vanaf 40!
Ada Breedveld (1944) Nederlands Sterrenbeeld "Kreeft"
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Ada Breedveld - Sterrenbeeld "Leeuw" kopen? Bied vanaf 40!
Ada Breedveld (1944) Nederlands Sterrenbeeld "Leeuw"
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Jerry Zeniuk - Let Go - Signierte Original Farbradierung von 3 Platten von 2005 kopen? Bied vanaf 180!
Jerry Zeniuk (1945) Amerikaans Let Go - Gesigneerde originele kleurenets van 3 platen uit 2005
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 39.5 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 180
Jan Toorop - HEILIGE MAAGD VAN LOURDES kopen? Bied vanaf 125!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands HEILIGE MAAGD VAN LOURDES
Techniek Isografie
Afmetingen 40 x 32 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Henri Matisse - 2 boeken: De Oase & het geknipte werk kopen? Bied vanaf 50!
Henri Matisse (1869-1954) Frans 2 boeken: De Oase & het geknipte werk
Techniek Hardcover
Afmetingen 27.5 x 23 cm (h x b)
€ 50
Armando - Litho: het plechtige, het dondere... kopen? Bied vanaf 199!
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Dolf Breetvelt - Gouache : Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 375!
Dolf Breetvelt (1892-1975) Nederlands Gouache : Abstracte compositie
Techniek Gouache
Afmetingen 74 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Michael Parkes - The Art of Michael Parkes. Monumentale hardcover, eerste druk kopen? Bied vanaf 100!
Michael Parkes (1944) Amerikaans The Art of Michael Parkes. Monumentale hardcover, eerste druk
Techniek Hardcover
Afmetingen 28.5 x 30 cm (h x b)
€ 100
Albin Brunovsky - Pour Feliciter 1980 kopen? Bied vanaf 50!
Albin Brunovsky (1935) Slowaaks Giet Feliciter 1980
Techniek Ets
Afmetingen 18.5 x 12.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Albin Brunovsky - Pour Felice kopen? Bied vanaf 50!
Albin Brunovsky (1935) Slowaaks Voor Felice
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Wim Motz - Litho: zonnetekens - 1960 kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho: zonnetekens - 1960
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Fon Klement - Boardsnede: "Voor Ton" - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede: "Voor Ton" - 1987
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Karol Ondreicka - Surfer Ex Libris kopen? Bied vanaf 30!
Karol Ondreicka (1944-2003) Slowaaks Surfer Exlibris
Techniek Ets
Afmetingen 21 x 14.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Karol Ondreicka - Ex Libris Jiri Anderle kopen? Bied vanaf 30!
Karol Ondreicka (1944-2003) Slowaaks Exlibris van Jiri Anderle
Techniek Ets
Afmetingen 17.5 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Klaas Gubbels - Bijzondere zeefdruk: compositie - 1987 kopen? Bied vanaf 225!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Bijzondere zeefdruk: compositie - 1987
Afmetingen 37 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Peter Hermann Schütz - Acryl op houten reliëf: Arbeitsprobe - 1982 kopen? Bied vanaf 475!
Peter Hermann Schütz (1928-2000) Duits Acryl op houten reliëf: Arbeitsprobe - 1982
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 475
Victor Vasarely - Ingelijste affiche: Quasar 2 - 1974 kopen? Bied vanaf 75!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Ingelijste affiche: Quasar 2 - 1974
Techniek Offset
Afmetingen 60.5 x 60.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Victor Vasarely - Ingelijste affiche: Vega Zett 2 - 1974 kopen? Bied vanaf 75!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Ingelijste affiche: Vega Zett 2 - 1974
Techniek Offset
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstracte Studio Keramische Vaasvorm - Bruno van Ranst kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Abstracte Studio Keramische Vaasvorm - Bruno van Ranst
Afmetingen 25 x 8 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Das Treffen kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Das Treffen
Afmetingen 115 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Corneille - Ingelijste litho: zonder titel - 1962 kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: zonder titel - 1962
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Corneille - Ingelijste litho: fol étè - 1958 kopen? Bied vanaf 650!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: fol étè - 1958
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Suzanne Hartmans - beschilderd hout in baklijst: "Connectie" - 2013 kopen? Bied vanaf 850!
Suzanne Hartmans (1969) Nederlands beschilderd hout in baklijst: "Connectie" - 2013
Techniek Acryl
Afmetingen 55 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 850