Nieuwe unieke zilveren hanger met prachtige Arizona-turkoois edelsteen

Nieuwe unieke zilveren hanger met prachtige Arizona-turkoois edelsteen kopen? Bied vanaf 85!
Nieuwe unieke zilveren hanger met prachtige Arizona-turkoois edelsteen kopen? Bied vanaf 85!Nieuwe unieke zilveren hanger met prachtige Arizona-turkoois edelsteen kopen? Bied vanaf 85!Nieuwe unieke zilveren hanger met prachtige Arizona-turkoois edelsteen kopen? Bied vanaf 85!Nieuwe unieke zilveren hanger met prachtige Arizona-turkoois edelsteen kopen? Bied vanaf 85!Nieuwe unieke zilveren hanger met prachtige Arizona-turkoois edelsteen kopen? Bied vanaf 85!
  • Sieraden
Type kunstwerk Sieraden
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Zilver
Stijl Design
Onderwerp Hanger
Afmetingen 1.1 x 3.6 x 5.2 cm (h x b x d)
Gewicht 13 gram
Gemerkt Nederlands keur
Nieuwe unieke zilveren hanger is versierd met prachtige Arizona-turkoois edelsteen van sterling zilver. Arizona-turkoois is de geboortesteen die de maand december vertegenwoordigt.
Over edelsteen Arizona Turkoois is misschien wel de oudste steen in de geschiedenis van de mens. Het is de steen van vrede die spanning, nervositeit en stress vermindert. Er wordt aangenomen dat het beschermt tegen negativiteit. Het is de steen van heldere communicatie en herstelt het heldere zicht op de geest. Arizona Turquoise wordt geassocieerd met geluk, succes, ambitie en creativiteit. Het werkt om wijsheid en begrip op te wekken om alle aspecten van onszelf te zien.
Perfect voor elke outfit en elke gelegenheid.
Natuurlijke turkoois hanger, handgemaakte clusterhanger, cadeau voor je geliefde of een mooie kerstcadeau .
Deze komt uit een prive Collectie Heeft altijd in een vitrine kastje gelegen eigenlijk is het nog nieuw voor een sieraad uit 2015 .
Word goed verpakt en verzekerd verzonden met track en trace

Ik verklaar dat deze hanger in nieuwstaat verkeerd
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00

Sieraden

Alle sieraden (184)

Geplaatst door  fremiet
357 verkochte items
Alle items (73)
3.6
1.1
5.2