Pablo Picasso - Dansgroep - linosnede 1964 - ingelijst

Pablo Picasso - Dansgroep - linosnede 1964 - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Pablo Picasso - Dansgroep - linosnede 1964 - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Pablo Picasso - Dansgroep - linosnede 1964 - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Pablo Picasso - Dansgroep - linosnede 1964 - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Pablo Picasso - Dansgroep - linosnede 1964 - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Pablo Picasso - Dansgroep - linosnede 1964 - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Pablo Picasso - Dansgroep - linosnede 1964 - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
  • Pablo Picasso (1881-1973)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Copyright Galerie Louise Leiris (Henry Kahnweiler, Parijs).

Stevig papier (lichte foxing). Blanco achterkant.

Achter passepartout en glas.

In een fraaie hardhouten, donkerbruine lijst.

in goede gebruikte staat. Lichte foxing.

Pablo Picasso (1881-1973)

SpaansSpaansFransFransAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1388 verkochte items
Alle items van deze verkoper (147)
24 cm
30 cm
Starttijd:19-06-2022 om 22:02
Eindtijd:24-06-2022 om 20:28
Openingsbod € 75
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland