Rembrandt van Rijn - naar moeder van de kunstenaar / Vrouw met gevouwen handen

Rembrandt van Rijn - naar moeder van de kunstenaar / Vrouw met gevouwen handen kopen? Bied vanaf 75!
Rembrandt van Rijn - naar moeder van de kunstenaar / Vrouw met gevouwen handen kopen? Bied vanaf 75!Rembrandt van Rijn - naar moeder van de kunstenaar / Vrouw met gevouwen handen kopen? Bied vanaf 75!Rembrandt van Rijn - naar moeder van de kunstenaar / Vrouw met gevouwen handen kopen? Bied vanaf 75!Rembrandt van Rijn - naar moeder van de kunstenaar / Vrouw met gevouwen handen kopen? Bied vanaf 75!Rembrandt van Rijn - naar moeder van de kunstenaar / Vrouw met gevouwen handen kopen? Bied vanaf 75!
  • Rembrandt van Rijn (1606-1669)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Ets/Aquatint
Stijl Klassiek
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 26 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ets
lo Rembrandt pinx.
Titel,   moeder van de kunstenaar  ook wel Vrouw met gevouwen handen
ro Henri Lafort.
Henri Emile Lefort (French, 1852-1937).
De ets is gemaakt rond 1880.

in goede staat papier is iets verkleurd.
papier is iets verkleurd
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Axel, Nederland
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 12,00
Naar Duitsland € 12,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 30,00