Rembrandt van Rijn - naar moeder van de kunstenaar / Vrouw met gevouwen handen
Omschrijving
Rembrandt van Rijn (1606-1669)
Type kunstwerk
Prenten & Uitgaves
Periode
1800 t/m 1899
Techniek
Ets/Aquatint
Stijl
Klassiek
Onderwerp
Portret
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
26 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd
Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ets lo Rembrandt pinx. Titel, moeder van de kunstenaar ook wel Vrouw met gevouwen handen ro Henri Lafort. Henri Emile Lefort (French, 1852-1937). De ets is gemaakt rond 1880.
in goede staat papier is iets verkleurd.
Goed
papier is iets verkleurd
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Axel, Nederland
Tot 2 kg.
€ 7,00
Naar België
€ 12,00
€ 12,00
Europese Unie
€ 15,00
Wereldwijd
€ 30,00